UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Stefan Jędrychowski nie był jedynym ministrem planowania, który odwiedził Elbląg. Ponad 40 lat od jego pobytu przybył do Elbląga Jerzy Kropiwnicki, Szef Centralnego Urzędu Planowania (tak od 1988 roku nazywała się dawna PKPG). Wypowiadał się wtedy w podobnym optymistycznym tonie do swojego poprzednika sprzed kilkudzieisięciu lat; m. in. stwierdzil, ze Elblag to oczko w glowie Warmii i Mazur. Było to zaraz po włączeniu Elbląga do województwa warmińsko - mazurskiego.
Grajdolek