UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Drugi wpis od góry - może powiesz "mundralo" swoje zdanie na ten temat? Bo chyba nie znasz Elbląga, gdzie wszechobecny smród, pijący robociarze w podłych lokalach, brak centrum, błoto i tandeta budowały wizerunek tego "mamechowskiego miasta"?

pytanie?