UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Drugi wpis od góry - może powiesz "mundralo" swoje zdanie na ten temat? Bo chyba nie znasz Elbląga, gdzie wszechobecny smród, pijący robociarze w podłych lokalach, brak centrum, błoto i tandeta budowały wizerunek tego "mamechowskiego miasta"?
pytanie?