UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tak, tak - i 35 lat pieprz. .. e komuchy nic nie robiły, a z Elbląga śmiano się w całej Polsce! Tak było nazywano to miasto jako: 7 - wiosek połączonych 2-ma liniami tramwajowymi. 3-cie miejsce żulii w kraju. Pompea Północy. Największa średniowieczna staromiejska łąka w Europie. Nalazkowo i Mamechowo. Robolowo i Błotkowo.