UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do Ciekawskiegooo. .. myśl sobie jak chcesz ale mogę sie założyć, że jesteś fanem zespołu Feel. .Tylko Doda nie jest Feel, że 1 koncert bilety były po 17 zl i na godzinę 11 i zakaz robienie zdjęć. .Wybacz. .

jjj