UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przykro mi, ale mam wrażenie, że temat został potraktowany dość pobieżnie, można było rozmówców bardziej przycisnąć w rozmowach. Oczywiście wychwycono dwa główne powody wyjazdów, ale myślę, że nie tylko o to chodzi - marino