UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Młody nie denerwuj się. Tak to się wtedy te ulice nazywały. Ja jestem z Jaśminowej i pamiętam te opisane roboty. Gorzej niż dzisiaj nie było. Jeśli chodzi o nazwę ul Dzierżyńskiego to wcześniej nazywała się ona 3-ciego Maja. Robotnicza bez zmian. Chociaż ta nazwa mnie denerwuje. Proponuję zmienić na ul. Zasiłku dla Bezrobotnych. Tak samo trzeba postąpić z nazwą Odzieżowa, ale to inny temat.