UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

budowac Misia ze słomy, takiego wysokiego na 100 metrów, taki Miś jest w stanie ruszyć maisto z letargu, każdy kto go zobaczy z obwodnicy bedzie chciał go zobaczyć z blisko i zajedzie do maista, a jak zajedzie to kupi cos w MC Donaldzie, może pocztówke jakaś kupi i gospodarka w mieście ruszy,

wizjoner