UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
po co nowy ratusz??? co jest ze starym ratuszem nie tak?? urzednicy niech maja nowa siedzibe a odciete miasto poczeka jeszcze troche. .. no i z budowa kompleksu basenow przy moniuszki. .. czy wybudowanie nowego ratusza jest pilniejsze? czy urzednicy juz sie przesypuja w starym ratuszu?
ślązacy_do_kopalń