UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co - zapomnieli powiedzieć że mają 10 mln do wydania na obiekty sportowe? Nie miejmy już złudzeń. Stadionu w tej kadencji Prezydenta Miasta nie będzie. Może i są jakieś konsultacje w UM ale i tak obejdziemy się smakiem. I tak znowu do nowych wyborów od ponad 10 lat. I to nie chodzi już tylko o kibiców. Pokazane wizualizacje nowych stadionów to tylko uciszenie wyborców że coś się dzieje. Miasto umiera sportowo. Nie będzie satadionu na 2012.Zgłoszenie Elbląga jako kandydata na bazę treningową dla uczestników EURO to też pic na wodę. Taki PR w urzędzie. I wszyscy się na to nabieramy jak dzieci. Jakoś dziwnie przypuszczałem że właśnie tak się stanie. Zresztą oszukują mnie już kilkanaście lat. To nie przypadek, Słonina i jego DREAM TEAM nam nic nie wybuduje - pamiętajcie o tym drodzy wyborcy.

rozgoryczony!