UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pomyślałem, ale nie zauważyłem aby byli. Chyba, że ich kreatywność ma polegać na wymyślaniu obelg na kasjerki w Biedronce. Zaznaczam, że pisząc "desperaci w średnim wieku" nie mam na myśli ogółu ludzi reprezentujących tę grupę wiekową. ; )

Sven