UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem zdania, że atmosferę danego miasta tworzy nie tylko architektura, ale także i ludzie. Z tym w Elblągu niestety jest kiepsko. Najbardziej dynamiczne, otwarte i kreatywne umysły rokrocznie przenoszą się do innych miast, zostaje nieliczna garstka, którą przytłacza masa desperatów w średnim wieku.

Sven