UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fajnie przeczytac cos takiego, ze bedzie jakis maly remoncik, bo jak wyjezdzalam stad 2lata temu to jedyne co pamietam to rozbudowe trasy tramwajowej, a na jakies inne remonty nic nie w skazywalo. Jesli o mnie chodzi to takie bajery jak fontanna itp sa zbedne, nie lepiej byloby po prostu odnowic co nieco, a pieniadze z takich pierdol zainwestowac w cos innego, chociazby pomoc najbiedniejszym rodzinom, chyba raczej w elblagu nie jest ich za malo, a poza tym jak beda pieniadze szly na takie rzeczy to ja watpie zeby taki maly, szary czlowieczek akurat cieszyl sie z takiej fontanny. Bajer, ale niezbyt konieczny. Zeby nikt nie pomyslal, ze sie czepiam to jest po prostu moje zdanie, ale decyzja o tym nie nalezy do mnie. Coz pogodzis sie tylko. Nawiazujac do wypowiedzi odnosnie pani w kasie ktora nie umiala obsluzyc klienta w jezyko obcym, o to wlasnie mamy idealny przyklad, ze pieniadze z fontanny moglyby isc na jakis kurs chocby podstawowy dla pracowniczki PKP i sadze, ze przyjezdny bylby raczej bardziej zadowolony z tego, ze ktos go obsluzyl, niz niebyc obluzonym i popatrzec na fontanne, ktora i tak pewnie nie raz juz widzial.

Monika^