UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hej dzięki za info. Cieszę się, że budynek ma być remontowany, nie rozbierany. Ktoś słusznie zauważył, że to dobre miejsce na jakąś restaurację (ale nie kolejny kebabistan). Niemniej, lepsze cokolwiek niż pustostan.

Sven