UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Plac Dworcowy to faktycznie wizytówka miasta. Szkoda jedynie, że do Elblaga nie zajeżdzają bezpośrednio pociągi z głębi Polski. Elblag zawsze jak pamiętam byłm traktowany przez PKP po macoszemu. Przed wizytą papieża Jana Pawła II w Elblagu mówiło się i to głośno o wykonaniu przejścia podziemnego z ul. Lotniczej pod budynkiem dworca - bezpośrdnio na plac dworcowy - co z tymi planami? Czy pan prezydent naszego miasta zapomniał?Miejmy nadzieję, że budynek dworca PKP zyska nowe oblicze i nie będzie się "gryzł" z okoliczną zabudową.
jjj