UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie tylko sam wystrój dworca budzi zastrzeżenia, ale i obsługa oraz straż miejska. Wczoraj wieczorem przechodziłem przez dworzec (ok. 20.30) a pod samymi kasami leżał/spał jakiś bezdomny czy pijak, od którego tak śmierdziało, że dziwię się, iż same kasjerki na to nie reagują. To jest nasza wizytówka dla przyjezdnych :-(