UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ostatni będą pierwszymi, słupeńku, i nie wmawiaj sobie, że to brak szacunku dla cię kazał ci się z posterunku usunąć:) To nasz Dwugłów Naczelny (inni Kaczką Go zwą) ważniejszym jest niż wszyscy Elblążanie, przeto miejsca musiałeś mu zrobić więcej, choć gabarytami słusznymi nie grzeszy:)
pit