UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Moi mili Parafianie obecny stan to nie jest jedynie finał 19 lat Nowej Polski ale wypadkowa wszelakich działań i zabiegów od pierwszego momentu zaistnienia po wojnie administracji, no powiedzmy częściowo polskiej. Proszę porównać potencjał Elbląga z roku 1939 w dziele infrastruktury, komunikacji i stosunków handlowych z obecnym mizernym stanem stagnacji. Ja wiem czas wojny, zniszczenia, pomoc przyjaciół ze wschodu w upłynieniu wielu dóbr przemysłowych i konsumpcyjnych ale mimo wszystko jest to równia pochyła, której końca nie widać.
MiejscowyAborygen