UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak wiekszość elblazan z urodzenia nigdy nie pogodzę sie i nie zaakceptuję naszej przynalezności do Warm - Mazursk. Niestety pogodzili sie z tym " nasi " lokalni przywodcy, zarowno z PiS, jak i z PO, a w kampanii Krasulski obiecywal innaczej. Elblag do olsztynskiego to blad, Krynica potrafila sie obronic, nam sie nie udalo. Cala reforma administracyjna kraju to blad rzadow AWS, wprowadzila tylko upadek i bezrobocie w dawnych miastach wojewodzkich.