UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak sie nie ma argumentów to najlepiej się przyczepić ortografii. Skąd wiem co by było ? ano widzę policz sobie pieniążki z rozwoju strukturalnego jakie dostaje pomorskie policz jakie dostaje warminsko mazurskie, biorąc pod uwage fakt że pomorskie jako bogatsze województwo nie jest beneficjentem pewnych dotacji, podziel przez liczbe miast i sie okaze, skąd ta egocentryczna pewność ze elbląg byłby w jakiś szczególny sposób traktowany? mam wieszać psy na olsztynie "bo nie wiem jak by było w pomorskim" śmiechu warte