UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak sie nie ma argumentów to najlepiej się przyczepić ortografii. Skąd wiem co by było ? ano widzę policz sobie pieniążki z rozwoju strukturalnego jakie dostaje pomorskie policz jakie dostaje warminsko mazurskie, biorąc pod uwage fakt że pomorskie jako bogatsze województwo nie jest beneficjentem pewnych dotacji, podziel przez liczbe miast i sie okaze, skąd ta egocentryczna pewność ze elbląg byłby w jakiś szczególny sposób traktowany? mam wieszać psy na olsztynie "bo nie wiem jak by było w pomorskim" śmiechu warte