UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szanowni Państwo dopóki ponownie nie będzie czynny port błędnie dzisiaj nazywany Zatoką Elbląską / patrz strona www. rafzen. pl/ dopóty nie będzie rozwoju gospodarczego Elbląga. Port w Zatoce Elbląskiej ze względu na hydrodynamikę wód stanowił również naturalną oczyszczalnie dla całego południowego Zalewu Wiślanego / patrz badania niemieckie w Archiwum Narodowym w Gdańsku/ Z poważaniem Jerzy Kulas
Jerzy Kulas