UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szanowni Państwo dopóki ponownie nie będzie czynny port błędnie dzisiaj nazywany Zatoką Elbląską / patrz strona www. rafzen. pl/ dopóty nie będzie rozwoju gospodarczego Elbląga. Port w Zatoce Elbląskiej ze względu na hydrodynamikę wód stanowił również naturalną oczyszczalnie dla całego południowego Zalewu Wiślanego / patrz badania niemieckie w Archiwum Narodowym w Gdańsku/ Z poważaniem Jerzy Kulas

Jerzy Kulas