UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbląg przedwojenne prężne miasto, elblążący wiedzieli co robić, aby się rozwijało. Po wojnie ludność napływowa, zbieranina, i tak to już zostało. Miasto pod względem ekonomicznym jest czarną dziurą, nikt tu nie inwestuje, nie ma nowych znanych i prężnych firm. Misato, Gmina są tylko dla siebie, rozdają zapomogi i zasiłki, kiepsko zarządzają tym marnym dorobkiem wolnej polski, który tu powstał. Chore pomysły, Port bez morza, Park Technologiczny Modrzewina bez dobrych dróg dojazdowych, nie wspomnę o autostradzie lub drodze expresowej. Włodarze tego miasta są, po prostu są i nic więcej. Jednak macie w tym mieście ludzi przedsiębiorczych, lecz oni inwestują w innych miastach, dlaczego ?. Czy to jest przypadek, a może to ten sztandarowy układ Ziobry, warto zadać sobie to pytanie. Elbląg przespał swoje pięć minut i dopóki nie zmienią się ludzie u władzy, dopóty będzię miastem nijakim, miastem sypialnią, a był perłą w koronie wśród miast nadbałtyckich, potęgą gospodarczą z bardzo zamożnymi i szacownymi mieszkańcami.

mieszkanic