UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Niestety trzeba z przykrością stwierdzić że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia Pan Nowaczyk jest tego czystym przykładem. Po pierwsze Panie wójcie czy próbował Pan kiedyś dojechać na lotnisko w Szymanach bo mi się zdaje że nie bo wtedy wiedziałby Pan że z Elbląga, Ostródy, iławy czy Nowego Miasta szybciej Pan dotrze do Warszawy nie mówiąc już o Gdańsku. Jak władze Olsztyna chcą to niech to same finansują. A teraz trochę historii według mojej wiedzy centrum i wschodnia część naszego województwa szuwarowo bagiennego zawsze żyła z turystyki w lepszym a ostatnio gorszym wydaniu, niestety na własne życzenie, natomiast zachodnia część była zawsze mocno uprzemysłowiona a głównie za sprawą Elbląga w którym od dawien dawna był jest, i myślę żę będzie przemysł czy to Panu się podoba czy nie. Moim zdaniem powinen Pan Bardziej zwracać uwagę aby tym wszystkim co inwestują na naszym terenie jak najlepiej umożliwuć ten start tj. drogi lądowe i wodne. A wtedy wszyscy na tym skorzystają.
Leon50