UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A może kosmodrom? Nowe hasło w nowym dniu: Każda wieś ma swoje lotnisko międzynarodowe. Proszę bez wygłupów. W pierwszej kolejności należy przeprowadzić rewitalizację linii kolejowych wokół naszego miasta. A ten facet na zdjęciu, to wcale nie odkrył Ameryki. Elbląg należy do Polski B od czasu reformy administracyjnej kraju i wejściu do woj. Warmińsko-Mazurskiego. Urzędnicy tego województwa słyną jedynie z afer gruntowo-rozporkowych.

op