UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A gdzie, twoim zdaniem, kumuluje się dym na "wolnym powietrzu"? Bo moim zdanie, to on leci sobie w górę, a tobie przeszkadza raczej sam widok palacza. Po drugie-puby zarabiają głównie na palących, osoby niepalące, jak wynika z moich obserwacji, albo piją mało albo wcale, jeśli natomiast piją dużo, to kiedyś prawdopodobnie rzuciły i nie mają zbyt wiele przeciwko siedzeniu w pubie z palaczami (przy alko i jednego na rok sami mają ochotę zapalić). W wielu miejscach są puby z wentylacją, a jak się nie podoba, to można iść do pizzerii i tam se piwko strzelić. Niestety, ale kultura pubowa i wiele pubów upadnie po wprowadzeniu tego pomysłu i nawgle okaże się, że palący wolą imprezować w domu, a niepalący mają ochotę na wyjście do baru najwyżej raz w roku/miesiącu, podczas gdy wlaściciel straci źródło dochodu. Mówię wam, tak będzie. Ci ludzie po prostu muszą mieć na co narzekać.

mnm