UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Palacze! Skoro nie chodzi o szpan, czy zatruwanie ludziom życia, tylko o to aby nikotyna dostała się do waszych mózgów, to czemu pomimo tak dużej ilości sposobów (np. plastry, gumy do żucia itp. ) zażywacie ją w najbardziej nieprzyjazny otoczeniu sposób?!. .. Czy nie lepiej było by, papierosy po prostu spożywać?!

Krystus