UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
bardzo drażni mnie dym papierosów i wkurzam sie jak idzie przede mną ktoś kto pali i smrodzi mi drogę! a z kupami po psach to prawda - popieram w pełni przedmówce! wlasciciele psów powinni się nauczyc sprzatac po nich, nie wpuszczac tam gdzie chodzą dzieci, a juz w ogóle straszne jak wlasciciel psa nie zwraca uwagi na jego sikanie w piaskownicy!!!!!chcesz palić - pal z dala od ludzi. stań gdzieś z boku, żeby dym nie leciał na innych. a pety wywalaj do śmietnika - tylko zgaszone! bo śmieci też się od petów właśnie zapalają!
żumo