UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hm-czy w Europie palenie jest passe? Chyba nie. Raczej przeciwnie- dziwi ogromna ilośc osób palących, nawet na stacjach benzynowych stoją popleiniczki. A czy nei można wypić piwa bez "dymka"? Czasem nie. A tak w ogóle palenie to uzależnienie. Dobrymi radami i narzekaniem się tego nie leczy.