UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Co do palenia wsrod dzieci to chyba kazdy myslacy wie ze nie powinien tego robic, ale w/g mnie wiekszym problemem w parkach i na placach zabaw sa ludzie z pieskami robiacymi smierdzace kupy, po ktorych biegaja i w ktorych bawia sie nasze dzieciaki i tu widzialbym problem dla nierobów ze strazy miejskiej, a jezeli chodzi o lokale typu PUBy i PIZZERIE, to musimy sie liczyc tym, że bedziemy musieli procz dymu czuc zapachy z kuchni, alkoholu itp. , ktorymi i tak przejdzie cala nasza odziez, dlatego nie czepiajmy sie pierdol czyli zapachow, jestesmy przeciez dorosli, zadbajmy i nauczmy higieny naszych pociech sprzatajac po wlasnych kundlach i wyprowadzajac je w miejsca o ktore nalezy powalczyc wlasnie u Sloniny. Dopoki nie bedzie takich miejsc to wez rekawiczke i sprzatnij po swoim smierdzielu.
Niepalacy ojciec 2 dzieci