UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

takie atrakcje dawal naszKanal polWieku temu. .teraz co najwyzej mozemy dywagowac o. .pochodzeniu inz. Steenke (nazwisko owszem brzmi 'holendersko', ale jakie to ma znaczenie przy 'nie holenderskiej' historii rodziny Steenke w Koenigsbergu hehe)