UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Traktowanie studenta przedmiotowo jest nagminne w uczelnianych dziekanatach (w wielu z nich pracują tam starsze panie, tzw. przeżytki komunistyczne; )). Więc jeśli i w PWSZ tak jest, to pocieszam, że pod tym względem w niczym się ta uczelnia nie różni od innych (w tym-od uniwersytetów).

Dorix