UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po ukończeniu PWSZ założyłam firmę. Kontynuuję naukę na jednej z najlepszych uczelni na Pomorzu. Spora część wykładowców, którzy starają sie "wlać Nam coś do główki" na PWSZ również wykłada na PG czy UG. Ja jestem zadowolona, że ukończyłam tę uczelnię, bo dzięki PWSZ zdobyłam nie tylko wiedzę, ale i zyskałam tak ważne teraz znajomości.

Absolwentka PWSZ