UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

odradzam ta uczelnie, chyba ze ktoś ma wszystko we dup1e i zamiast do pracy chce się jeszcze poobijać. niczego się tam nie nauczysz strata czasu poziom niski- trzeba być wybitnym leniem żeby nie zaliczyć semestru a i tacy się zdarzają a później płacze jaki ten prof zły ze nie zgodził się na 5 termin poprawkowy ogólnie wzorowa placówka systemu oświaty w naszym kraju