UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nigdy bym tam nie poszedl - warunki tragiczne, sypiacy sie budynek, smrod na korytarzach jak u dentysty, traktowanie studenta/interesanta przedmiotowo (wrecz jak wroga) no i ta nieodparta pokusa wykladowcow uwalenia cie na egzaminie (jak to w uczelniach publicznych, nie majacych konkurencji w miescie. .. )

Conca go for glory