UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W końcu powstanie w Gronowie przejście z prawdziwego zdarzenia. Sygnalizacja i wysepki dla pieszych a może nawet autobusy będą miały swoje zatoczki ;) WIZUALIZACJA CENTRUM: http://bpcc.org.pl/en/content/view/966/Elblag-Shopping-Centre-/

jojek