UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jakie znowu tiry rzucić co niektórym hasło to już beda panikować i powtarzać w kółko ile tych tirów raptem wiecej bedzie przejezdzac do tego marketu ? Co do natężenia ruchu dlaczego nie moze byc wiekszy ja mieszkam na grunwaldzkiej i jakoś dzieci pod kołami nie giną tylko potem nie marudźcie ze elbląg to wiocha