UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaniem, "ktos" chcial udowodnic "cos" Misiowi i tyle! Choc musze przyznac, ze z korzyscia dla mista, bo budynek wyglada na prawde ladnie, oby tylko inwestycja nie okazala sie bezsensowna. A co do Was elblascy szklarze, to nie uwazam, aby to co robicie mozna podciagnac pod miano zdrowej konkurencji!!!!

Bezrobotny