UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

oczywiście że była sekcja tenisa nawet odnosiła sukcesy zdobywała mistrzostwo województwa pomorskiego warmińsko mazurskiego na listach ogólno polskich nasi zawodnicy byli w czołówce tylko w elblagu nikt tego nie widział szkoda a teraz będą żałować hahahah

asterix