UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Olka po pierwsze budową to się zajmują raczej ludzie, którzy się na tym znają, a ja niestety nie w tym kierunku się kształciłem. A po drugie to może sama dałabyś pieniądze na rozbudowę jak jesteś taka mądra dziecinko. Ja tu tylko wyrażam swoją opinię i nie jestem od dawania pieniędzy, chociaż w penym sensie to je daję, bo przecież płacę podatki, a jak mamy takie głupie władze to nie ma się co dziwić, że jest jak jest. Tyle miałem do powiiedzenia.
KLON