UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Olka po pierwsze budową to się zajmują raczej ludzie, którzy się na tym znają, a ja niestety nie w tym kierunku się kształciłem. A po drugie to może sama dałabyś pieniądze na rozbudowę jak jesteś taka mądra dziecinko. Ja tu tylko wyrażam swoją opinię i nie jestem od dawania pieniędzy, chociaż w penym sensie to je daję, bo przecież płacę podatki, a jak mamy takie głupie władze to nie ma się co dziwić, że jest jak jest. Tyle miałem do powiiedzenia.

KLON