UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kiedyś kilka lub więcej razy w okresie letnim jeździliśmy z rodziną nad morze. Od trzech lat niestety nie kąpałam się w morzu, bo dojechać tam samochodem w sezonie wymaga wielkiej odwagi i cierpliwości Za dużo jest chętnych i to powoduje kilka godzin mozolnego posuwania się do przodu. W jedną stronę oczywiście. Wybieram wtedy wyjazd nad jezioro. Szkoda, morze tak fajnie odstresowuje, uspokaja, wycisza. .. .