UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
zapamietaj drogi filantropie jak masz forsę to cie chwala jak prrzestaniesz dawać to sie Ciebie w d,,,, kopie Jest w Elblągu wielu filantropów ,którzy kiedy przestali sypać kasę i przestali być zapraszani na elbląskie saloniki. Zanim dasz kolejną złotówkę zapamietaj,że połowa tej złotówki idzie na nieudaczników ,którzy żyją z Twojej filantrpii. Zapomną o Tobie jak ptrzestaniesz być wypłacalny. miej odwagę odmówić,albo daj pomoc konkretnemu człowiekowii. To jest filantropia. jak postawią Cię na filantropijnym świeczniku to już jest kampania wyborcza.
bil