UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

1. gala byla w zeszlym roku i nie byla pompa niesamowita 2. jesli chcesz zdobyc pieniadze, zawsze cos trzeba wlozyc, zeby moc wyciagnac 3. aukcja w zeszlym roku wzbudzala nawet emocje na biznesmanach elblaskich 4. jak ty bys to zorganizowal? PS oj chyba na d. sie nazywasz...

blados