UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Droga Basiuniu! Organizacje, szkoly, wszelkiego rodzaju instytucje nominuja firmy, osoby prywatne, ktore w jakis szczegolny sposob (np. materialny, finansowy, itp.) wsparly ich dzialalnosc. Jeszcze nie wplynely wszystkie wnioski nominacyjne, nie mozna wiec juz teraz podawac, kto jest nominowany. Wszystko sie rozstrzygnie po zamknieciu terminu. Poza tym bedzie protokol z obrad, gdzie na pewno bedzie uwzglednione (vide zeszly rok), kto nominowal, kogo nominowal i kto ostatecznie zwyciezyl. Wszystko i tak powinno odbic sie echem po lokalnych mediach. Pozdrawiam.

blados