UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wspaniale przedsiewziecie. Drugi rok jest zawsze najtrudniejszy. Obserwujac Elblag z odleglosci 6 tysiecy kilometrow, jestem pelen podziwu i uznania ze filantropia zostanie wyrozniona i uznana przez mieszkancow Elblaga. Brawo!!!

fpodszywaczio