UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bo lbląśka starówka powinna być odbudowywana zgodnie z orygnalnymi lplnami, żeby znowu mogła być porownywana z toruńską. to co się teraz dzieje to barabażyństwo i brak posznaownai dla dziedzictwa kulturowego naszego miasta. Herman Balk pewnie przewraca się w grobie!
Konserwator