UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie wiernykochanek29. w Elblągu było stare miasto, i to piękne. cieszmy sie że jest chociaż wten sposób zabudowywane i odzyska może hoć trochę swego wcześniejszego charakteru tego szczęścia nie miał Malbork, gdzie na miejscu starego miasta, w okolicy zamku, stoi ponure blokowisko

qzior