UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chej wierny, chyba dawno nie byłeś w tym rejonie miasta od przynajmniej 5 lat kamienice nie są budowane na starych fundamentach, ta metoda nie odpowiada deweloperą, wszystkie fundamenty, nawet te bardzo cenne (Ratusza, czy tzw. Kamienicy Królewskiej) zostały potraktowane spychaczami i i nnym sprzętem niszczącym). Pozatym masz rację stare miasto skończyło się Elblągu kilkadziesiąt lat temu, ale to co nowe powinno mieć jakiś poziom, to co się robi niestety go nie posiada