UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Witam. Moze powino sie zacząc od tego, ze w elblagu nigdy nie bylo starego miasta od kiedy zyje- 78 r. Na starych fundamentach powstają nowe budynki o ksztaltach symbolizujacych dawna, widziana na wyblaknietych fotografiach - starówke. Budynek bniurowy powstajacy, po wykonczeniu bedzie sie komponowal z innymi budynkami na tej dzielnicy. Zadnych walorów tyrystycznych elblaska starówka nie przedstawia i nie bedzie przedstawiala, zrobmy z niej dzielniece " biznesu". Pozdrawiam.

wiernykochanek29