UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wili. .. widzialem wizualizajce na stronie wykonawcy. .. budynek pasuje do pozostalych obiektow budowanych dlugie lata. .. lepiej nie bedzie na tej naszej Starowce. .. a szkoda. .. pogodzmy sie z tym. ..

stefanek