UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a ja juz przyzwyczailem sie do faktu, ze nasza elblaska starowka nie odzyska swojej przedwojennej swietnosci. .. trudno, cieszy mnie jednak fakt zabudowy starych fundamentow. .. w koncu nie bedziemy patrzyli na zarosniete ruiny piwnic starych kamienic. ..
stefanek