UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaniem to jest straszny KIT. .. .. Jeżeli o tym decydował sam Pan Słonina no to myślę, że ulica przy tym biurowcu powinna być nazwana jakoś tak : Sadłowa, Słoninowa a może Baleronowa - mogło było by tak być gdyby były tam przewidziane jakieś sklepiki mięsne a nie biurowce lub banki - a tych u nas dostatek. Zastanawia mnie też fakt, że wśród naszych Rajcow Miejskich tak malo jest estetycznego smaku. A gdzie jest Architekt Miejski co ma dbac o piekno naszego miasta. Wstyd Panie Prezydencie. Wejdzie Pan do historii gratuluje. Zawiedziony miesykaniec Elblaga

eljura